Збірка комп’ютера на замовлення

Ремонт комп'ютерів ремонт принтерівPемонт моніторів  Ремонт ноутбуковВстановлення програмного забезпеченняВидалення вірусів Відновлення даних Заправка картриджів Ремонт телефонів Налаштування windows


Якщо у вас немає часу або бажання самостійно зібрати комп’ютер, ми пропонуємо вам послугу “Збірка комп’ютера на замовлення в Борисполі”. Це значно вигідніше, ніж купувати готовий варіант.

Як правило, готові системні блоки для здешевлення вартості можуть комплектуватися не зовсім якісними комплектуючими.

Конфігурація комп’ютера за вашим бажанням

Ми можемо підібрати вам таку конфігурацію, яка буде відповідати вашим критеріям, і ви не будете переплачувати за непотрібні вам функції.

Зазвичай збірка комп’ютера здійснюється з наших комплектуючих, тому ми даємо гарантію на обладнання і підбираємо для вас найкращу конфігурацію.

Також, зібрати системний блок на замовлення ми можемо з ваших комплектуючих. В такому випадку ми безкоштовно проконсультуємо вас з приводу сумісності всіх компонентів, і ви отримаєте гарантію на виконані роботи.

За бажанням ми можемо встановити на зібраний системний блок нову операційну систему Windows і програми на ваш вибір.

Терміни збірки комп’ютера на замовлення

Ми збираємо ігрові комп’ютери, офісні комп’ютери, комп’ютери для обробки звуку, фото та відео, а також сервери будь-якої конфігурації.

Якщо ви хочете зібрати стандартну конфігурацію, наприклад, для домашнього використання, ми зберемо вам комп’ютер протягом одного робочого дня. Якщо ж у вас особлива конфігурація, наприклад, для роботи з фото і відео редакторами, або ви хочете займатися майнінгом криптовалюти, то термінизбірки таких комп’ютерів складають кілька робочих днів.


Звернувшись в наш сервісний центр по ремонту і продажу комп’ютерної техніки в Борисполі, ви отримаєте якісний сервіс і професійне рішення ваших завдань.

Ми працюємо по всій Україні через Нову Пошту і за місцем в Борисполі

Оформляйте тут заявку і ми зробимо все швидко і якісно.

З повагою, команда COMPOV