Як захистити клавіатуру від несправностей?

Клавіатура в найвищій мірі піддається забрудненню, оскільки використовується дуже активно в контакті з пальцями на руках, на яких накопичується тонкий шкірний жир, піт і пил, який поступово перетворюється на клавішах в шар липкою бруду.

Пил та інші частинки, потрапляючи в «суглобовий механізм» клавіш, ускладнюють згодом їх натискання. Тому, найголовніший захід, який дозволить запобігти несправності в роботі клавіатури – її своєчасне періодичне очищення.

Якщо ви хочете якісно очистити клавіатуру, для початку переверніть її та гарненько потрясіть. Можливо, ви здивуєтеся, скільки речей може випасти з давно нечищеної клавіатури – пил, крихти, комахи, скріпки, монети, волосся і все, що колись застрягло між клавішами.

Для подальшої глибокої очистки слід зняти всі клавіші зі своїх гнізд, використовуючи, наприклад, ножиці. Акуратно розкладайте на столі клавіші в тому ж порядку, в якому вони були раніше встановлені на клавіатурі.

Коли всі клавіші будуть вийняті, знову переверніть догори дном клавіатуру і потрясіть, звільняючи її від залишків застряглого між гніздовими механізмами клавіш сміття. Поверхню клавіатури, яка перебувала раніше під клавішами, протріть очисними спиртовими серветками. Далі, протріть такими ж серветками кожну зняту клавішу, звільняючи її поверхню від налиплого від пальців бруду.

Коли всі очисні процедури будуть закінчені, встановіть всі клавіші назад на місце і перевірте правильність розташування кожної з кнопок, попрацювавши з клавіатурою.

Всі ці процедури ми можемо виконати в нашому сервіс центрі, звертайтеся.

Читайте також:

Не забувайте контролювати стан комплектуючих
Поради про електроживлення
Як видалити пил
Як захистити блок живлення?
Як надовго захистити кулер центрального процесора?
Догляд за жорстким диском
Як захистити клавіатуру від несправностей?
Створюйте резервні копії даних