Як знищити ворога №1 – пил?

Пил, як і нестабільна напруга в електромережі, являє собою серйозну загрозу нормальній роботі будь-якого комп’ютера. Уникнути її появи неможливо, тому з нею потрібно постійно боротися, тобто – знищувати.

В чому полягає небезпека, яку несе пил? В першу чергу, її накопичення загрожує скороченням терміну експлуатації будь-якої електронної та механічної техніки.
Пил діє таким чином. На вентиляторі, яким обладнаний блок живлення, накопичуються частинки пилу.

Мастило вала механізму пересихає, що призводить до появи тертя в посадковому гнізді. Якщо пил не прибирати, то з часом, проблем у роботі вентилятора не уникнути, що призведе до підвищення температури охолоджуваного компонента. Тому такого, на перший погляд, безневинного ворога, як звичайний пил, не варто недооцінювати.

Видалити пил допоможе періодичне проведення звичайного вологого прибирання як зовнішніх елементів: системного блоку, монітора та всіх підключених пристроїв, так і внутрішніх компонентів – плат, вентиляторів і сполучних вузлів і слотів. Головним інструментом для прибирання слугуватиме звичайна волога ганчірка, спеціальні спиртові серветки для оргтехніки, які можна знайти в будь-якому магазині комп’ютерної техніки, і пилосос з насадками для чищення дрібних предметів.

Блок живлення підлягає особливо ретельному очищенню.
Положення комп’ютера відіграє важливу роль, оскільки від того, наскільки низько по відношенню до підлоги стоятиме системний блок, залежить кількість пилу, що всмоктується. Чим нижче він буде стояти, тим більше пилу буде накопичуватися. Рекомендується встановлювати корпус комп’ютера не нижче 15 сантиметрів від рівня підлоги.

Якщо потрібно почистити комп’ютер, звертайтеся до нас в сервісний центр по ремонту комп’ютерів, ми з радістю вам допоможемо. Ми знаходимося в Борисполі.

Читайте також:

Не забувайте контролювати стан комплектуючих
Поради про електроживлення
Як видалити пил
Як захистити блок живлення?
Як надовго захистити кулер центрального процесора?
Догляд за жорстким диском
Як захистити клавіатуру від поломок?
Створюйте резервні копії даних