Не забувайте контролювати стан комплектуючих

Вартість деяких деталей, наприклад, відеокарти, вінчестера і центрального процесора, є досить висока.
Довготривалість і стабільна робота комп’ютера залежать від умов мікроклімату в його внутрішньому влаштуванні.

Експерименти з «розгоном» роботи процесора можуть істотно підвищити внутрішній температурний режим, що може згубно вплинути абсолютно на всі комплектуючі.

Звичайно, температура не обов’язково може підскочити тільки через заходи по розгону. Може вийти з ладу кулер – внутрішній вентилятор, завдання якого – охолоджувати працюючий процесор, затягуючи всередину корпусу холодне повітря і виганяючи тепле.

Відстежувати температуру всередині корпусу комп’ютера можна, використовуючи спеціальні програми, наприклад – Hdd Temperature, SpeedFan, MotherBoard Monitor, CPUCool, і т.д. Ці програми збирають, аналізують і відображають на екрані монітора дані про температуру, зібрані з численних термодатчиків, які повинні бути розміщені на внутрішніх деталях комп’ютера, показники швидкості обертання вентиляторів та інші параметри.

Серед програм, які дозволяють діагностувати роботу комплектуючих ПК, варто виділити програму HDDlife Pro, яка застосовується для спостереження за станом і правильністю роботи жорсткого диска. Розробники подбали про наявність російськомовного інтерфейсу, тому правильно виставити налашутвання і скористатися нею зможе абсолютно будь-яка людина.

При цьому, дана утиліта дозволяє отримати масу корисної інформації про роботу жорсткого диска, і все це – в простій і доступній для розуміння формі.
Ви зможете дізнатися про те, на які розділи поділяється ваш жорсткий диск, про їх завантаженість, вивчити статистику звернення до кожного з розділів, а також, яка кількість вільного місця доступна на диску. Ви можете розраховувати тип файлової системи, температуру диска в даний момент часу і багато іншої важливої ​​інформації.

Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, можете віддати комп’ютер в наш сервісний центр, який знаходиться в Борисполі, на діагностику, і ми перевіримо, чи є проблеми з вашим ПК.

Читайте також:

Не забувайте контролювати стан комплектуючих
Поради про електроживлення
Як видалити пил
Як захистити блок живлення?
Як надовго захистити кулер центрального процесора?
Догляд за жорстким диском
Як захистити клавіатуру від поломок?
Створюйте резервні копії даних