За що ми цінуємо комп’ютер найбільше? За зберігання інформації. Саме дані, які зберігаються на жорсткому диску, становлять головну цінність. Це можуть бути текстові, відео- і аудіо-файли, програми і так далі.
Згодом, накопичується величезна кількість файлів. Навіть якщо інформація, що зберігається, не представляє особливої цінності, втратити її, звичайно, не хочеться нікому.
Саме тому з часів перших комп’ютерів приділяли велику увагу питанню створення резервних копій даних у вигляді архівів – стислих формах даних. Архівована інформація займає значно менше місця на зовнішніх носіях.
Хоча на сьогоднішній день носії інформації доступні абсолютно всім, і купити їх можна будь-де, багато користувачів просто забувають про такий простий метод обережності, як резервне копіювання даних. Як часто виявляється – дуже і дуже даремно.
Нерідко втрачена внаслідок виходу комп’ютера з ладу інформація є результатом багаторічної праці, або являє собою унікальну цінність, і далеко не завжди можна відновити втрачені дані без певних втрат. У наш сервісний центр по ремонту комп’ютерів часто звертаються з цією проблемою.
Щоб не поповнювати натовп людей, що зазнали невдачі, варто подбати про періодичне архівування даних на вашому комп’ютері. Це можна робити або вручну, або використовуючи спеціальні програми, які після закінчення певного відрізку часу самі нагадають про те, що наступив момент для створення чергової версії архіва.Такі програми самі можуть зробити архівування в фоновому режимі, надавши звіт по закінченню роботи.
Читайте також:
- Резервне копіювання
- Не забувайте контролювати стан комплектуючих
- Поради щодо електроживлення
- Як видалити пил?
- Як захистити блок живлення?
- Як чистити кулер центрального процесора?
- Догляд за жорстким диском
- Як захистити клавіатуру від несправностей?