Найпоширеніші несправності ноутбука

З власного досвіду можемо виділити найбільш поширені причини надходження ноутбука в ремонт.

1. Кава або інші напої є основною причиною смерті ноутбуків. Розлита рідина на клавіатуру потрапляє на плати ноутбука і виводить його з ладу. Досить часто такі поломки не підлягають ремонту і власник гаджета змушений купувати нову плату, яка коштує немаленьких грошей.

Що робити, якщо на ноутбук пролилася рідина

Якщо все-таки таке сталося, негайно переверніть ноутбук клавіатурою вниз і витягніть батарею. Після цього витріть рідину з клавіатури, запобігаючи її потраплянню на екран, і не вимикаючи ноутбук, віднесіть його до сервісного центру для чистки. Увімкнувши ноутбук, ви ризикуєте його зламати.

2. Флешки, ручки, телефони, забуті на клавіатурі – друга причина поломки сотень ноутбуків. Багато користувачів, не звернувши уваги на те, що на клавіатурі залишився якийсь предмет, автоматично закривають кришку ноутбука і тим самим розбивають екран або зривають петлі. Щоб такого не сталося, відмовтеся від звички класти що-небудь на клавіатуру.

3. Домашні тварини, залишені без нагляду в компанії працюючого ноутбука — це серйозна небезпека. Досить часто наші улюбленці «мітять» ноутбук, заливаючи клавіатуру та екран. Слід зазначити, що чистка такого ноутбука обійдеться дорожче чистки ноутбука, залитого кавою або чаєм.

4. Користування ноутбуком в ліжку або на м’якій поверхні призводить до перегріву комп’ютера і забивання його пилом. Результат постійного використання гаджета в таких умовах – ремонт. Щоб не пошкодити його, слід користуватися спеціальними підставками для ноутбуків або підкладати під нього тверду поверхню (книгу, картон і т.п.).

5. Спроби самостійного ремонту або чищення ноутбука — ще одна з найпоширеніших причин звернення за допомогою в сервісний центр. Якщо ви не володієте спеціальними навичками і досвідом, висока ймовірність того, що ви ненароком пошкодите якусь із деталей або просто не зможете зібрати ноутбук назад.

Наші поради про те, як доглядати за ноутбуком, збережуть в цілісності й схоронності не тільки ваш гаджет, але і кошти.